ÖZUSTA - Araç Üstü Ekipmanları

English Turkish

Firma Profili

ozusta2

1956 yılında meslek hayatıma memleketim olan Van da marangoz olarak başladım. 1963 yılında kamyon, karuseri ve şöför kabini tamirleri ile devam ettim. Müşteri portföyümüz genişledikçe mesleğime olan sevgim arttı. O tarihlerde kamyonların şoför kabinleri de ahşaptan yapılıyor üstüne saç işleniyordu, mesleğime duyduğum yoğun ilgi ve sevgiden dolayıdır ki her geçen gün araba sayısındada artış meydana geldi. O gün bu gündür canla başla çalışmaya devam ettim.

1982 yılında Aydın İlimize yerleştim, işyerimi kurdum. Önce Ahşap Kasa, Kapalı Kasa, Damper derken, 1994 yılında Dorse, Tanker, Damper Dorse yapmaya devam ettik. 1996 yılında ise ÖZUSTA ARAÇ ÜSTÜ EKİPMANLARI LTD. ŞTİ. ni kurduk. İş ağımız iyice genişledi. Belediyelere de hizmet vermeye başladık. Çöp toplama aracı 73 metreküp katı atık araçlarını (sıkıştırmalı) silobas ve lovbet gibi ağır hizmet araçlarını imal etmeye başladık. Çalışmalarımız yaşadığımız zaman diliminde aralıksız devam ediyor ve edecektir.

1990 yılından günümüze kadar 4.000 adede yakın aracımıza, 4.000 metrekarelik tesisimizde hizmet verdik. 1008 yılında 16.500 metrekarelik modern tesisimizde hizmet vermeye ve büyümeye devam etmek için tüm hazırlıklarımız tamamlandı.

Saygılarımla
Subhanettin ALP
Y.Kurulu Başkanı

 

Haber & Duyuru

3-irak-uluslararasi-fuari

22-25 Mayıs 2008 tarihlerinde düzenlenen 3. IRAK ULUSLARARASI FUARI 'na katıldık...

Tuv_cert_c